Вступ на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»

Якщо Ви отримали освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст», то  маєте право брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів з наступних конкурсних предметів:

1. Математика
  2. Фізика

З прикладами завдань в екзаменаційних білетах можна ознайомитися тут:

>>> Зразки екзаменаційних білетів [бакалаврат 2011]: Математика <<<

>>> Зразки білетів [бакалаврат]: Фізика <<<

Молодші спеціалісти вступати на бюджет за своєю спеціальністю, спорідненою в межах галузі або спеціальності з додатку 4 (>>> ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ <<<).

Термін навчання

бакалавр (на базі молодшого спеціаліста ) – 2 роки 10 місяців (3 навчальні роки);

Ліцензійні обсяги набору абітурієнтів на факультет в  2017 рік за освітнім рівнем «бакалавр» для вступників на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»

Факультет / інститут Спеціальність /Група спеціальностей Спеціалізація Ліцензійний обсяг

(для вступників на основі ОКР «молодший спеціаліст»)

денна
Теплоенегетичний 144 Теплоенергетика Теплові електричні станції та установки 20

*Планується набір абітурієнтів за кошти фізичних та юридичних осіб  (в рамках ліцензованого обсягу)

• Пам’ятай!!! Якщо ти будеш складати екзамени у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», тобі потрібно подати документи з 12 липня по 24 липня включно! Екзамени розпочнуться з 25 липня.

Перелік документів для вступу:

• паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
  • диплом молодшого спеціаліста (оригінал та копії)
  • додаток до диплому (оригінал та копії)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

>>> На усі запитання ви знайдете відповіді тут <<<

Або за телефоном гарячої лінії факультету (098-902-64-66; 097-653-21-29; 066-470-36-27)

>>>PDF версия<<<