ВСТУП НА 1 КУРС

Безкоштовне навчання:

Увага! Держзамовлення на І курс приносить вступник, який виборов його в конкурсному відборі.

Реально вступити до кращого технічного вузу: у порівнянні з минулими роками мінімальний бал з профілюючих дисциплін істотно знижено – математика від 125 балів і фізика або іноземна мова від 100 балів (або навпаки); українська мова та література від 100 балів.

Виплачується підвищена стипендія:

Наші студенти І курсу (бюджетні місця) з 2017 року отримають стипендію у розмірі 1400 грн. Підвищена стипендія становить 2000 грн.

Військова кафедра з ІІІ курсу :

Починаючи з третього курсу студенти стаціонару можуть вступити на навчання до військової кафедри КПІ ім. Ігоря Сікорського та, при її успішному закінченні, їм присвоюється військове звання офіцера запасу ЗС України. Відстрочка від призову в армію до закінчення навчання студентам стаціонару.

Міжнародні програми обміну та співпраці: реально навчатися/стажуватися за кордоном, отримати другий диплом та розширити свої можливості за програмою «Еразмус+» у Німеччині, Польщі, Іспанії, Франції, а також приймати участь у програмі подвійного диплому.

Друга вища освіта: студенти кафедри мають можливість, починаючи з 3-го курсу отримати ще додаткову вищу освіту економічного, юридичного або ІТ спрямування на інших факультетах КПІ ім. Ігоря Сікорського зі зниженою вартістю навчання.

Гуртожиток: надається усім іногороднім студентам з оплатою орієнтовно від 569 грн на місяць. >>> Можлива субсидія<<<

Студентське дозвілля: спортивні секції та клуби різного спрямування, відпочинок та туризм; культурно-інтелектуальні заходи та фести. Викладачі та студенти кафедри задіяні в роботі творчо-інтелектуального гуртка «Пушкинская гостинная». Щорічно відбувається конкурс молодих енергетиків «Молодь – енергетиці України».

Подання документів:

Вступники на 1-й курс (бакалаври) на денну форму подають заяви тільки в електронній формі.

Кількість подання заяв на контракт не обмежується.

Особливості вступної кампанії 2017:

1. Приймаються сертифікати ЗНО 2016 та 2017р.
  2. На спеціальність: Теплоенергетика код 144 (спеціалізація «Теплові електричні станції та установки») – зараховуються додаткові бали підготовчих курсів КПІ ім. Ігоря Сікорського.
  3. Підрахунок конкурсного балу вступника кафедри ТЕУ Т і АЕС:

КБ = (0,5·Мат. + 0,2·Фіз. (Ін.мова) + 0,2·Укр.мова + 0,05·БА + 0,05·Дб)·ГК·СК, все в межах 200 балів.

БА бал атестату;

Дб – додатковий бал слухача підготовчих курсів КПІ або призера всеукраїнських олімпіад;

ГК – галузевий коефіцієнт 1,03 (для першого пріоритету);

СК – сільський коефіцієнт, для абітурієнтів зареєстрованих у сільських населених пунктах і здобули освіту на їх території у рік вступу.

>>> Усі пояснення тут <<<

Як стати студентом ТЕФ:

1. 1. Зареєструватися на сайті МОН для здачі ЗНО з української мови та літератури, математики, фізики (або іноземної мови).
  2. Скласти ЗНО з української мови та літератури (з мінімальною кількістю балів 100 ) та математики, фізики (іноземної мови) – 125 (за умови що один з них не менше 100 балів).
  3. Отримати атестат про повну загальну середню освіту.
  4. Подати заяву в електронному вигляді до єдиної державної електронної бази з питань освіти з 12 по 26 липня, де вказати:

Університет: КПІ ім. Ігоря Сікорського

Факультет : ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Спеціальність: Теплоенергетика та спеціалізація Теплові електричні станції та установки

Скористайтесь рекомендаціями та допомогою співробітників кафедри за телефонами:

(044) – 204-90-96; (097) 653-21-29; (066) 470-36-27

>>>PDF версия<<<