ВСТУП НА 5 КУРС

Загальна інформація:

Студентам 4-го курсу кафедри ТЕУ Т і АЕС (група ТС-31) хто бажає продовжити навчання на 5 курсі потрібно подати документи (перший етап – з 3 липня по 7 липня, другий етап – з 24 липня по 04 серпня) та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 8 липня по 15 липня, другий етап – з 5 серпня по 11 серпня). Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.

Для всіх бажаючих продовжити навчання за ОКР «магістр» на базі диплому бакалавра потрібно подати документи (перший етап – з 3 липня по 7 липня, другий етап – з 24 липня по 04 серпня) та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 8 липня по 15 липня, другий етап – з 5 серпня по 11 серпня) та додаткове випробування з фаху ( у випадку коли напрям підготовки у дипломі не є «Теплоенергетика» ).

Перелік документів для вступу (для вступників ззовні):

• паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
  • диплом бакалавра (оригінал та копії)
  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
  • шість фотографій

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

На усі запитання ви знайдете відповіді тут:

Вступ на 5 курс (магістратура)

Або за телефоном гарячої лінії факультету (097-653-21-29; 066-470-36-27)

Вступ на 5 курс (загальна інформація, перелік документів) 2017 (.PDF версия)