![](http://tes.kpi.ua/wp-content/uploads/2016/06/videocours.jpg)
Вельмишановні колеги!
Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до впровадження змішаного навчання в НТУУ «КПІ» – якщо ви хочете підготувати відеоверсію власного навчального курсу для подальшого впровадження в навчальний процес а також розповсюдження в студентському середовищі або якщо ви вже маєте готовий відео курс, просимо вас зареєструватися в електронній формі на сайті. Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених осіб. Додаткову інформацію можна отримати за посиланням: