На кафедрі «Теплоенергетичних установок теплових та атомних електростанцій» Теплоенергетичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулися заплановані засідання екзаменаційної комісії із захисту дипломних проєктів на здобуття ОКР бакалавра.

Незважаючи на досить складну епідеміологічну ситуацію пов’язану з розповсюдженням Коронавірусу COVID-19 та опираючись на рекомендації МОН України щодо правил проведення захистів дипломних робіт та складання атестаційних іспитів, з гордістю повідомляємо – захисти дипломних проектів бакалаврів пройшли УСПІШНО!!!

Засідання екзаменаційної комісії були проведенні у форматі відеоконференції ZOOM з обов’язковою відеофіксацією.

На захистах були присутні гості – представники роботодавців, а саме директор ООО НПП «Термопром» Дмитро Савченко.

Відмітимо, що наші студенти з честю пройшли це складне випробування. Результати захистів говорять самі за себе: 44%, тепер уже бакалаврів, отримали відмінний результат! А 52% студентів захистилися на оцінку «дуже добре» та «добре».

Вітаємо наших бакалаврів та бажаємо їм ще більш вражаючих результатів при навчанні в магістратурі.