15.04.2020 р. о 1200 було проведено засідання кафедри ТЕУ Т та АЕС (online)

Прийняло участь 14 чол. Були розглянуті наступні питання:

1. Про роботу кафедри on-line. (Інф. зав. каф.Черноусенко О.Ю.)
  2. Про стан курсового проектування студентів 5 курсу стаціонару, ДПБ (стаціонар), і організація захисту студентів:
  • надати студентам матеріали;
  • контролювати та оцінювати етапи роботи (сайт кафедри + КАМПУС);
  • МНП – захист 19-20.05, попередній захист 22.05 доц. Риндюк Д.В.
  • бакалаври – захист 15-19.06, попередній захист 03-04.06 доц. Риндюк Д.В.

забезпечити консультації з економіки та охорони праці (доц. Нікуленкова Т.В.

3.Про результати 1-ої атестації студентів спеціальності.

1. Про відкриття та хід переддипломної практики бакалаврів (Інф. ст.. викл. Меренгер П.П). Практику відкрито.

Перелік дослідницьких пропозицій, що були заслухані на засіданні кафедри:

1. Марисюк Богдан Олександрович «Ресурсні характеристики парових турбін від дії крутильних коливань», науковий керівник – Черноусенко О.Ю.

2. Кобилянська Ольга Олександрівна «Покращення екологічних показників паливоспоживаючого обладнання із застосуванням струменево-нішевої технології», науковий керівник – Сірий О.А.

3. Хмара Павло Петрович «Очищення відхідних газів сміттєспалювальних печей в топках енергетичних котлів», науковий керівник – Абдулін М.З

4. Мистецький Віктор Анатолійович «Дослідження та аналіз механічних, вібромеханічних, термомеханічних процесів при наявності дефектів в генеруючому та додатковому  обладнанні енергоустановок АЕС», науковий керівник – Виговський А.В.

5. У Ічжао «Ресурсні показники роботи високотемпературних елементів парових турбін великої потужності», науковий керівник – Черноусенко О.Ю.

Одобрено монографії:

• «Режими роботи ТЕС» (Кєсова Л.О. Сірий О.А. Побіровський Ю.М )
  • «Енергетичні установки ЕС» (Черноусенко О.Ю. Пешко В.А.)

Вчений секретар кафедри            Олена Грановська

zaskaf002