ХІХ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС
«МОЛОДЬ ЕНЕРГЕТИЦІ УКРАЇНИ 2019: ВІДКРИТИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА ЕНЕРГЕТИКІВ»

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ
Мета конкурсу полягає в широкому залученні молоді до вирішення проблем паливно-енергетичного комплексу (ПЕК) України; підвищенні техніко-економічних показників роботи ТЕС, АЕС та інших енергетичних об’єктів ПЕК; покращенні екологічних показників роботи енергоблоків; впровадженні нових енергозберігаючих та екологічно чистих технологій; підвищенні ефективності видобутку, підготовки та спалювання вітчизняного вугілля; розробці пропозицій щодо стратегії розвитку енергетики України.
Основні завдання конкурсу: залучення молодих фахівців сфери енергетики, молодих вчених, провідних фахівців НАН України, вищих навчальних закладів, інститутів, енергетичних компаній і організацій Міністерство енергетики та вугільної промисловості , громадських науково-технічних об’єднань України енергетичного спрямування до вирішення проблем у галузі охорони довкілля, енергозбереження та підвищення економічності та надійності енергетики України. Під час конкурсу широке коло учасників матиме можливість надати пропозиції щодо впровадження нових екологічно чистих технологій в енергетику, використання, відтворення та збереження природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки функціонування ПЕК, ефективного використання енергії у виробництві, енергозбереження, а також запровадження моніторингу стану навколишнього середовища.
Конкурс проводиться у наступних номінаціях:
1. «Паливно-енергетичні ресурси»;
2. «Теплова енергетика»;
3. «Нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії»;
4. «Електроенергетика»;
5. «Екологія»;
6. «Економіка енергетики»;
7. «Енергозбереження та енергоефективність».
8. «Гідроенергетика»
9. «Атомна енергетика»
Нагородження учасників конкурсу.
За перше місце у кожній номінації присуджується диплом лауреата І ступеня.
За друге місце присуджується диплом лауреата ІI ступеня.
За третє місце присуджується диплом лауреата III ступеня.
Решта конкурсантів отримують дипломи учасників конкурсу.
Вимоги до учасників конкурсу та конкурсних робіт.
До участі в конкурсі допускаються студенти вищих навчальних закладів, аспіранти, викладачі та працівники наукових установ віком до 35 років.
Конкурсні роботи за темою конкурсу виконані українською мовою, обсягом до 40 сторінок, приймаються до 1 березня 2020 року.
Роздруковану роботи та анкету учасника (форма анкети додається) надсилати за адресою:
• 01032, м. Київ, вул. С. Петлюри, 27, к. 414, ОГ РСЕУ, контактні тел тел./факс: (044)239-45-22, (044)239-45-11, e-mail: rseu@ua.energy;
• 03056, м. Київ, пр-т. Перемоги, 37, КПІ ім. Ігоря Сікорського, корп. 5, к.  210,контактний телефон (098)810-60-01, e-mail: innabednarska1@gmail.com, tes-kpi@ukr.net з поміткою «Конкурс «Молодь – енергетиці України 2019».
Нагородження учасників конкурсу.
Переможці та лауреати конкурсу в кожній із номінацій отримують почесні дипломи та подарунки.
001+ 002+ 003+ 004+ 005+