В Києві з 23.10 по 27.10 2017 року проходить Міжнародний енергетичний форум «Тиждень Відкритої Енергетики – Open Energy Week». Це 5 днів відкритого та професійного спілкування та обговорення актуальних питань паливно-енергетичної галузі України!!!

Захід відбувається у Гольф Центрі м. Київ, проспект Героїв Сталінграда 10 Д (Оболонська набережна, 20).

Третій день Енергофоруму присвячений Атомній енергетиці – базису енергетичної стратегії та енергетичної безпеки.

В обговоренні брали участь:

Іван Плачков – Голова Ради Всеукраїнської енергетичної асамблеї;

Сергій Тараканов – заст. директора з продовження експлуатації і модернізації ДП «НАЕК Енергоатом»,

Олександр Болібок – директор із закупівель ядерного палива та регулювання зовнішньоекономічної діяльності ДП «НАЕК Енергоатом»,

Олександр Рибчук – генеральний директор ВП «Атомпроектінженірінг»,

Людмила Близнюкова – директор департаменту поводження з радіоактивними відходами та радіаційної безпеки ДП «НАЕК Енергоатом»,

Микола Власенко – директор ВП «Науково-технічний центр» ДП «НАЕК Енергоатом»,

Володимир Іваніцький – директор департаменту управління кваліфікацією персоналу ДП «НАЕК Енергоатом»,

Євген Письменний – декан теплоенергетичного факультету НТУУ КПІ імені І.Сікорського,

Ольга Черноусенко – зав. кафедри ТЕУ Т та АЕС теплоенергетичного факультету НТУУ КПІ імені І.Сікорського та інші.

В заході також брали участь студенти ТЕФ!

P71025-092558P71025-092551P71025-092547