ХVІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС “МОЛОДЬ – ЕНЕРГЕТИЦІ УКРАЇНИ-2016: ВІДКРИТИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ТА ЕНЕРГЕТИКІВ”

20 квітня у залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося підбиття підсумків щорічного конкурсу молодих енергетиків. У цьогорічному заході до редколегії надійшло близько 60 робіт від молодих вчених та студентів енергетичних спеціальностей. Слід зазначити, що у конкурсі за традицією прийняли участь молоді енергетики з різних міст України.

Організаторами конкурсу від університету виступили: теплоенергетичний факультет та інститут енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського. Рецензування робіт учасників виконувалося не тільки науковцями Київської Політехніки, але й фахівцями інших науково-дослідних інститутів.

Основні завдання конкурсу: залучення молодих фахівців у сферу енергетики та енергетичного спрямування, вирішення проблем у галузі охорони довкілля, енергозбереження та підвищення економічності та надійності енергетики України.

У конкурсі брали участь роботи у наступних категоріях:

1. «Паливно-енергетичні ресурси»;
  2. «Теплова енергетика»;
  3. «Нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії»;
  4. «Електроенергетика»;
  5. «Екологія»;
  6. «Економіка енергетики»;
  7. «Енергозбереження та енергоефективність».
  8. «Гідроенергетика»
  9. «Атомна енергетика»